Друк

Пістолетні піни

Класифікація монтажних пін

Пістолетна піна

Монтажні пістолетні ПУ-піни (професійні)

Монтажна піна - сучасний матеріал для ремонту й будівництва, що представляє із себе поліуретановий герметик, який застигає під впливом атмосферної вологи. Застосовується для монтажу й ущільнення віконних та дверних коробок, а також для герметизації, монтажу, ізоляційних робіт. По типу нанесення всі монтажні піни можна розділити на пістолетні та ручні (побутові).
Пістолетні піни наносяться за допомогою спеціального інструмента - пістолета для монтажної піни при великих обсягах робіт. Як правило, такими монтажними пінами користуються професійні будівельники, тому такі піни мають ще одну назву - професійні.

Переваги використання пістолетної PU-піни:

  • точне дозування - економічне споживання;
  • простота у використанні;
  • піна не витікає і не капає з сопла;
  • потребує меньшого очищення;
  • швидка заміна балонів.

Ручна піна

Монтажні ручні ПУ-піни (побутові)

Ручні піни “Tekapur” володіють такими ж хімічними і фізичними властивостями, як і професійні піни і виготовляються з аналогічної сировини. Але, на відміну від професійних, вони адаптовані до використання в домашніх умовах, на точкових проектах: не вимагаючи застосування пістолетів і забезпечуючи менший вихід піни.
Друк

Піна "Tekapur Gun" професійна, 750мл

Піна Tekapur Gun 750ml Піна "TEKAPUR GUN", 750ml - однокомпонентна поліуретанова піна, призначена для роботи з монтажними пістолетами, яка твердіє під впливом атмосферної вологи. Використовується в будівництві для ущільнення, ізоляції, монтажу і установки різних елементів (двері, вікна, карнизи).
Друк

Піна "TEKAPUR Gun Mega 65", 840 мл.

tekapur-mega-65 Піна "TEKAPUR GUN Mega 65", 840 ml - однокомпонентна поліуретанова піна, призначена для роботи з монтажними пістолетами, яка твердіє під впливом атмосферної вологи. Використовується в будівництві для ущільнення, ізоляції, монтажу і установки різних елементів (двері, вікна, карнизи). Кінцевий обсяг затверділої піни становить 65 л, що на 40% більше, ніж при використанні звичайної піни. Більший об'єм дозволяє вам виконувати більший об'єм роботи, використовуючи тільки один балон, що означає менш часту зміну балонів і економію часу.
Друк

Піна "Tekapur Gun Winter" професійна, 750мл

Tekapur Gun Winter 750ml Піна "TEKAPUR GUN Winter" зимова, 750ml - монтажна піна під пістолет для зимових умов використання - однокомпонентна поліуретанова піна призначена для використання з монтажними пістолетами. Піна твердне під впливом атмосферної вологи повітря. Використовується в будівництві для ущільнення, ізоляції, монтажу і установки різних елементів (двері, вікна, карнизи). Може використовуватись при низьких температурах до -10°C.
Друк

Піна "Tekapur Gun Mega 65 Winter" професійна, 870мл

Tekapur Gun Mega 65 Winter Піна "TEKAPUR GUN Mega 65 Winter" зимова, 870ml - монтажна піна для зимових умов використання - однокомпонентна поліуретанова піна призначена для використання з монтажними пістолетами. Піна твердне під впливом атмосферної вологості повітря. Використовується в будівництві для ущільнення, ізоляції, монтажу і установки різних елементів (двері, вікна, карнизи). Кінцевий обсяг затверділої піни становить 65 л, що на 40% більше, ніж при використанні звичайної піни. Може використовуватись при низьких температурах до -10°C.