Друк

MS-полімери - герметики нового покоління

MS-полімери - герметики нового покоління

MS-полімер (MS Polymer) або SMP (Silyl Modified Polymer) є основним компонентом сучасних гібридних клеїв і герметиків, які не містять у своєму складі ізоціонатів та розчинників. За своєю суттю MS-полімер є поліефірним з'єднанням (поліуретан) в структуру якого впроваджується силанольна (кремнійорганічна) група, яка, реагуючи з вологістю повітря, створює вбудовану кремнійорганічну структуру, одночасно вулканізуючи полімер. Тим самим полімер набуває стабілізуючих властивостей силіконового матеріалу, зберігаючи свої власні унікальні властивості.
Технологія використання силану для зшивки полімерів зародилася у 70-х роках минулого століття. Але протягом дуже довгого часу ця технологія була досить коштовною, у зв'язку з чим, використовувалася винятково в рамках військово-промислового комплексу і авіабудування європейських держав. Але на початку 80-х років у зв'язку зі збільшенням ринків споживання, з'явилась можливість зробити MS-полімер суттєво дешевшим.
Друк

Знижки на антимоскітні екрани "S1E Screen"!

АКЦІЯ! Антимоскітній екран "S1E Screen"S1E Screen

Підприємство ТОВ "ЄвроСтройСистеми" пропонує купити зі складу в Києві наступну продукцію: "S1 Screen ™ Insect Screen" - горизонтальний висувний антимоскітний екран виробництва фірми "Centor" (Великобританія).

Розміри: h = 2000 мм., W = 2800 мм.

Топологія: 1 панель зліва (антимоскітний екран)

Оздоблення фрейму: анодування

Колір: темна бронза (RAL 8014)

Пакування: 2 картонних коробки (18 x 25 x 270 см; 18 x 49 x 212 см)

 

Друк

Порівняння полісульфідних і поліуретанових герметиків

Порівняння полісульфідних і поліуретанових герметиків

Введення

В якості 2-х компонентних матеріалів для вторинної герметизації склопакетів використовуються різні типи полімерів. Основну частку на ринку займають полісульфідні герметики. Поліуретанові герметики поширені не так широко, проте їх переробниками частіше є великі компанії. Силіконові герметики застосовуються для структурного скління і конструкцій, в яких крайова зона склопакета залишається відкритою для попадання сонячних променів. За властивостями переробки силіконові герметики дуже схожі з поліуретановими, проте їх вартість значно дорожче.

Вартість

Традиційно полісульфідні герметики дорожче ніж поліуретанові (розглядається класичний приклад, коли одна компанія поставляє герметики обох типів), однак ця різниця постійно змінюється, що пов'язано з кон'юнктурою ринку, появою нових продуктів і доступністю сировинних матеріалів. Так як в даний час з'явилася велика кількість матеріалів зі значно більш низькими технічними характеристиками і їх використання викликає сумніви у великого числа фахівців, то далі буде розглянуто порівняння класичних типів полісульфідного і поліуретанового герметика.