Друк

Антимоскітна (москитна) сітка в рулонах.

 москитна сеткаАнтимоскітні сітки (скловолоконні сітки проти комах) є одним з найбільш важливих та популярних скловолоконних екранних продуктів, які ми пропонуємо для наших клієнтів. Антимоскітні скловолоконні сітки завдяки своїм чудовим властивостям та доступній ціні можуть навіть замінити металеві віконні сітки від комах.

Застосування антимоскітних скловолоконних сіток: надзвичайно широко використовуються в будинках, як екран, що запобігає проникненню усередину різних типів комах, комарів та жуків, або навіть домашніх тварин. Малий розмір осередків полотна сітки забезпечує неможливість проникнення комах, тополиного пуху й сміття з вулиці в приміщення. Антимоскітні сітки дозволяють проводити вечора при повністю включеному освітленні житла і спокійно спати вночі, не боячись проникнення усередину будинку комах і комарів.

москитная сетка в рулонах

Антимоскітні скловолоконні сітки виготовлені з високоякісних скловолоконних ниток, які фіксуються під високою температурою у спеціальний тип плетіння, вкритих спеціальним ПВХ напиленням, яке забезпечує захист волокна від шкідливих впливів навколишнього середовища та надає сіткам підвищену стійкість до дії ультрафіолетових променів і кліматичних впливів. 

Антимоскітні скловолоконні сітки забезпечують хорошу вентиляцію та прозорість, легко миються, антикорозійні, вогнестійкі, мають високу пружність, тривалий термін служби та інші властивості.

москитная сетка купитьАнтимоскітні сітки мають витончений зовнішній вигляд та можуть встановлюватись на усі види вікон та дверей для  запобігання проникнення комах і комарів. Антимоскітні сітки широко використовуються в будівництві, для захисту теплиць, на дачах, заміських будинках і т.д.

 

 Матеріал скловолокно з ПВХ напиленням
 Типорозмір 18 х 16
 Щільність, г/м2 120
 Розмір в рулонах, м  1,4х30;  1,6х30
 Кількість в упаковці, рул 6  
 Колір сірий