Компанія "ЄВРОСТРОЙСИСТЕМИ"була створена в 2007 році та по нинішній час залишається одним з операторів ринку будівельної хімії, герметиків як загального, так і спеціального призначення, а також комплектуючих для виробництва й монтажу світлопрозорих конструкцій.

Діяльність компанії "ЄВРОСТРОЙСИСТЕМИ" спрямована, насамперед, на задоволення потреб наших партнерів і просування інноваційних і прогресивних продуктів і технологій на ринок України.

Головним у своїй роботі ми вважаємо чітке виконання взятих на себе зобов'язань. Запорукою цього є насамперед ретельне планування і організація на високому рівні логістичних транспортних потоків. Відмінна особливість нашої компанії це індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Ми будемо раді стати Вашими надійними компетентними партнерами в області поставок будівельних матеріалів і завжди відкриті до діалогу, інноваційним розробкам і взаємовигідному співробітництву.

Інтернет-технології нового століття дозволяють спілкуватися з Вами, безпосередніми замовниками наших товарів, особисто, незважаючи на відстані. Сподіваємося, що наш сайт буде цікавим і корисним для Вас.
Ми з радістю виконаємо будь-яке оптове чи дрібнооптове замовлення. Для цього Вам достатньо просто зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами або електронною поштою, які Ви можете знайти у вкладці Контакти.


Бажаємо всебічного процвітання Вашому бізнесу!