Друк

Знижки на антимоскітні екрани "S1E Screen"!

АКЦІЯ! Антимоскітній екран "S1E Screen"S1E Screen

Підприємство ТОВ "ЄвроСтройСистеми" пропонує купити зі складу в Києві наступну продукцію: "S1 Screen ™ Insect Screen" - горизонтальний висувний антимоскітний екран виробництва фірми "Centor" (Великобританія).

Розміри: h = 2000 мм., W = 2800 мм.

Топологія: 1 панель зліва (антимоскітний екран)

Оздоблення фрейму: анодування

Колір: темна бронза (RAL 8014)

Пакування: 2 картонних коробки (18 x 25 x 270 см; 18 x 49 x 212 см)

 

 

Вага брутто: 38,60 кг.

Вага нетто: 37,00 кг.

  Антимоскітний розсувний екран S1E являє собою справжній прорив в екранних технологіях. До нього не існувало розсувних екранів, що дозволяють перекривати великі отвори, які об'єднували б задоволення від життя на свіжому повітрі, природне світло і широке поле зору із зручністю життя в приміщенні. Системи S1E дозволяють проявити у всій своїй красі внутрішній інтер'єр ваших житлових приміщень, одночасно забезпечуючи захист від комах. S1E антимоскітний екран встановлюється уздовж будь якого дверного або віконного отвору за 15 хвилин, за допомогою всього 12 болтів!

Основні переваги екранних систем S1E:

Технологія розподілу навантаження ("Load Balancіng Technology" ™)

Дана технологія дозволяє легко, одним дотиком пальця, управляти всією системою. Положення екрану при цьому залишається стійким в будь-якій обраній позиції, до застосування подальшого зусилля. Технологія розподілу навантаження також забезпечує набагато більший натяг антимоскітного екрану, що практично повністю усуває будь-яку можливість провисання сітки.

Технологія Твердості (Tight Technology ™)

Технологія Твердості для висувних антимоскітних екранів - це технологія виготовлення, яка забезпечує контроль горизонтальних країв полотна екранної сітки, завдяки чому вони залишаються прямими і жорсткими у всьому діапазоні розмірів.

Механізм амортизації пошкоджень

У більшості випадків механізм амортизації запобігає пошкодженню системи шляхом перенаправлення ушкоджуючого впливу від екрану.

Самонаправляючий механізм

У разі якщо вітер зірве екран з верхньої або нижньої направляючої, полотно сітки самостійно повернеться на місце.